piątek, 12 stycznia 2018

186. POCHWAŁA NIENAWIŚCI


              Szanowny Obywatelu!

                Czy kiedykolwiek czułeś się gorszy? Czy nie możesz pozbyć się wrażenia, że ciągle jesteś oszukiwany? Czy brzydzisz się cudzych opinii? Czy otaczający Cię świat wydaje Ci się obcy i nieprzyjazny, a rządzące nim reguły skomplikowane i niesprawiedliwe? Czy masz poczucie, że wszystko jest w nim poukładane zupełnie inaczej, niż Ty byś chciał? Że rzeczywistość nie jest skrojona na Twoją miarę? Odnosisz czasem wrażenie, że stoi za tym ktoś, kto robi Ci to specjalnie? Że wszyscy Oni sprzymierzyli się właśnie przeciwko Tobie? Czy odczuwasz potrzebę naprawienia świata i znasz na to sposób?
Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!
               
Działamy na rynku od tysięcy lat i doskonale rozumiemy Twoje potrzeby! Wieki badań nad naturą ludzką potwierdzają jednoznacznie: to, czego Ci potrzeba, to wolność rozumiana jako prawo do nienawiści!
               
W swoim otoczeniu możesz słyszeć, że tylko gniew może być sprawiedliwy, że to nie ludzie są źli, a tylko postawy i poglądy. Mogą Cię przekonywać, że nienawiść zawsze jest pochodną strachu i dlatego powinieneś z nią walczyć, że musisz się zmienić, że powinieneś nad sobą pracować.
 My brzydzimy się poprawnością polityczną, pruderia jest nam obca. My akceptujemy w Tobie wszystko to, czego nie akceptują Oni.  Dlatego nie boimy się nazywać rzeczy po imieniu: wolno Ci nienawidzić!
Prowadzimy analizy od wieków i wiemy, że nienawiść masz we krwi. Nienawiść jest naturalna i ekologiczna. Czystość, ład i porządek idą z nią w parze. Nasze badania dowodzą, że nic tak nie jednoczy ludzi, nic nie tworzy tak trwałych wspólnot, jak nienawiść - to dla niej pod kolorowymi sztandarami maszerują równe szeregi, a tym, którzy w nich prężą piersi, daje poczucie mocy i racji.
Rozumiemy, że nie da się żyć bez miłości. Ale wiemy też, że miłość odsłania Twoje najbardziej czułe punkty i czyni Cię słabym. Każe Ci wybaczać, usprawiedliwiać innych, a wymagać od siebie. Zmienia Cię, stawia wyzwania, podnosi wymagania i męczy. Każe czekać, rozważać i badać obce Ci punkty widzenia, a dla każdej decyzji wymaga przemyślenia i czasu.
My wiemy, że czasem trzeba od niej odpocząć, dlatego dajemy Ci do tego prawo. My wiemy, że o wiele łatwiej kogoś kochać, kiedy ma się kogo nienawidzić.
Nienawiść pozwala działać szybko i sprawnie. Nienawiść sprawia, że czujesz się silniejszy. Daje łatwe i proste odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, odcina jak miecz wszelkie wątpliwości, pomaga Ci kochać siebie bezwarunkowo i głęboko. Tylko ona pozwala widzieć rzeczy takimi, jakimi widzieć je potrzebujesz tu i teraz.

Jesteś dla nas ważny, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom.
Jeżeli jeszcze nie zdefiniowałeś swojego wroga, pomożemy Ci znaleźć winnych tego, że świat nie spełnia Twoich oczekiwań. Choć każdy przypadek traktujemy indywidualnie, łączymy ludzi wokół wspólnych obiektów nienawiści. Damy Ci poczucie więzi, damy odwagę, damy siłę i poczucie racji, przed którymi Oni zegną karki, a Ty sam wskażesz, nad którymi mają zawisnąć katowskie topory, a nad którymi nie. Sprawimy, że poczujesz się lepszy od wszystkich, przez których czułeś się pogardzany i damy Tobie prawo do pogardy. Znajdziemy dla Ciebie naród, klasę, religię lub doktrynę i dostosujemy ją na Twoje potrzeby tak, aby uzasadniała, dlaczego świat wyglądać powinien tak, jak Ty chcesz.  Ideę, która raz na zawsze ustali proste granice między tym, co dobre, a tym co złe. Pomożemy Ci pielęgnować swoją nienawiść, stworzyć jej odpowiednie warunki do wzrostu, abyś mógł regularnie wyrzucać z siebie w otoczenie całe nagromadzone zło. A kiedy się nim podzielisz, świat będzie u Twoich stóp i niczego Ci nie zabraknie, bo najważniejsze dla nas jest - żeby Tobie było dobrze.

To wszystko oferujemy za naprawdę niewiele: oddaj nam pokłon.
Chwal publicznie nasze idee, klaszcz głośno, kiedy damy wyraźny sygnał „APLAUZ!” i nie zaprzątaj sobie głowy sumieniem – możesz z lekkim sercem powierzyć go nam, będziemy gwarantem jego spokoju, a Ty będziesz zawsze mógł czuć się „dobrym człowiekiem”.
I tylko pamiętaj, żeby zawsze się z nami zgadzać i regularnie wyśmiewać konkurencję. Czy to tak wiele za uskrzydlające poczucie wolności i własnej wartości?
Zaufaj nam!

Znajdziesz nas, jeżeli tylko będziesz chciał, wystarczy, że się rozejrzysz – jesteśmy po prawej i po lewej, na wschodzie i na zachodzie. Nasze przedstawicielstwa funkcjonują na całym świecie: w Moskwie i Waszyngtonie, w Tel Awiwie i Teheranie, w Budapeszcie i Warszawie, w Caracas i Harare, w Mekce i Watykanie, w Lhasie i Pekinie.
A jest nas legion.

Czekamy na Ciebie!
Nie musisz się spieszyć, umiemy być cierpliwi.

Szczerze oddani
DD.

PS: Zapewniamy dyskrecję w sprawach sumienia.

Podobne:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz